Atılım Akademi

Öğrenci Barındırma Hizmetleri Yöneticiliği

Öğrenci Barındırma Hizmetleri Yöneticiliği eğitimi; Millî Eğitim Bakanlığına bağlı faaliyette bulunan barınma merkezleri yönetici adayları için hazırlanmıştır.

Program ile yönetici adaylarının barınma hizmetleriyle ilgili; mevzuat, yönetim, beslenme ve barınma hizmetleri, güvenlik, çocuk, ergen, genç ve aile, protokol ve yazışma kuralları, e-yurt modülü, mesleki gelişim, adap ve etik kuralları konularına ilişkin bilgi, beceri ve tutum geliştirilmesi hedeflenmiştir.

Program uygulanmasında; anlatım, problem çözme, soru-cevap ve yaparak yaşayarak öğrenme yöntem ve teknikleri uygulanacaktır. Kursiyerlerin öğrenme süreçleri periyodik olarak takip edilecek, öğrenme eksiklikleri varsa tespit edilip telafi yoluna gidilecektir

Barınma hizmetleri yönetmeliği gereği 10.08.2017 tarih ve 12061398 sayılı karar ile bütün yurtlarda çalışan yöneticilerin en az lisans mezunu olması şartı ile, Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği kursunu alıp, milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olması gerekmektedir.

Atılım Akademi

ATILIM AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI

Atılım Akademi

Antalya Merkez: | Markantalya yanı Ömer Melli İşhanı kat 1 no 12/13

Telefon: 0242 247 1389 - Mail: info@atilimakademi.com

Manavgat Şube: | Güven iş merkezi kat:1 no:26. ( Manavgat Lisesi Karşısı)

Telefon: 0242 742 79 44 - Mail: info@atilimakademi.com

Eğitim Başvuru Formu

TOP