Atılım Akademi

Diksiyon eğitimi

Diksiyon eğitimi: Konuşma eğitimi büyük oranda ailelerin gelenek, görenek ve alışkanlıkları sınırındadır. Bu da sakınca yaratır.

Çocuktaki konuşma yeteneğinin vaktinde geliştirilmesi gerekir. Ailede verilemeyen eğitim okullarda da yetersizdir. Bu da ilişkilerimizde, iş hayatımızda sorunlar yaratır.

Bu sorunun giderilmesi için bireyin hem kendi çabası olmalı ve bu çabalarını destekleyici eğitim kurumlarına ihtiyaç vardır.

İşte ATILIM AKADEMİ bu anlamda bireylere yön gösterici onları bilgilendirici olmaktadır.

Nefes Teknikleri (Diyafram Nefesi), Vücudu Gevşetme Egzersizleri, Sesi Isıtma Teknikleri, Harflerin Boğumlanması, Seste Bükümlülük ve Esneklik, Sese Tını Kazandırma Çalışmaları, Konuşma Dili ve Yazı Dili Farkları, Türkçe'de Büyük Ünlü Uyumu, Küçük Ünlü Uyumu, Orta Hecenin Düşmesi, Ünlü Daralması, Hece Düşmesi, Ünsüzlerin Benzeşmesi, Vurgu, Durak, Ulama, Tonlama, Gevşeklik, Atlama, Tutukluk, Kekemelik, Pelteklik, Asalak Sözler, Sık Yapılan Telaffuz Hataları, Osmanlıca Şiirlerden Örnekler, Şiir Okuma Teknikleri, Türk Şiirlerinden Örnekler, Sunum, Mizaha Giriş (Fıkra Örnekleri), Özlü Sözler Atasözleri, Röportaj Teknikleri, Şarkılarla Sese Melodi Kazandırma, Münazara Örnekleri, Açık Oturum, Beden Dili, Jest Mimik Çalışmaları, Drama Çalışması ...

Atılım Akademi

ATILIM AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI

Atılım Akademi

Antalya Merkez: | Markantalya yanı Ömer Melli İşhanı kat 1 no 12/13

Telefon: 0242 247 1389 - Mail: info@atilimakademi.com

Manavgat Şube: | Güven iş merkezi kat:1 no:26. ( Manavgat Lisesi Karşısı)

Telefon: 0242 742 79 44 - Mail: info@atilimakademi.com

Eğitim Başvuru Formu

TOP